Kategorie/Filtry

Product Selection Program

Wejdź w profesjonalny program do wyboru produktu. Kliknij tutaj.

SERIA chłodnic SBA – new design na 2019r.

SERIA chłodnic SBA – new design na 2019r.

 

Lamelowe wymienniki ciepła marki SARBUZ produkowane są od 1953.

Jednym z typoszeregów jest seria SBA – chłodnice dedykowane do chłodnictwa przechowalniczego warzyw i owoców.

W roku 2019 Firma SARBUZ wprowadziła znaczące zmiany w tym typoszeregu.

Obecnie cały typoszereg serii SBA to chłodnice w zakresie wydajności od 6 do 66kw (warunki SC2) i powierzchni od 38m2 do 399m2.

Bloki wyposażone są odpowiednio w 2, 3, 4, 5 lub 6 wentylatorów o średnicach od 400mm do 500mm.

Obudowa chłodnicy wykonana jest z galwanizowanej stali malowanej proszkowo a każda chłodnica wyposażona jest w kierownice strugi nawiewanego powietrza – indywidualna dla każdej sekcji wymiennika.

Blok chłodnic zbudowany jest z rur miedzianych średnicy 5/8” rozstawionych w geometrii 40mm x 70mm. Dodatkowo szeroki rozstaw lamel 8mm umożliwiają zmniejszenie długości i częstotliwości cyklów odszraniania oraz prace chłodnicy przy niskich DT co korzystnie wpływa na warunki przechowalnicze w komorach chłodniczych.

Rozmrażanie realizowane jest poprzez wentylatory [AD], lekkie grzałki bloku [HT] lub grzałki bloku i tacy [LT].

Chłodnice dostarczane są na palecie w pozycji gotowej do instalacji. Gotowe otwory montażowe, klapy boczne na zawiasach oraz elementy instalacyjne w które wyposażona jest chłodnica wpływają na gładki i szybki montaż jednostek.

 

O nas

Firma Sarbuz od 1953 roku produkuje Lamelowe Wymienniki Ciepła dla przemysłu chłodniczego a 1974 Sarbuz produkuje parowniki, skraplacze, wymienniki glykolowe, dry-coolery. Sarbuz który posiada ogromną wiedzę i doświadczenie jako jedna z najstarszych firm w branży.

Kod QR