O nas

O nas

Przedsiębiorstwo TERM - URZĄDZENIA CHŁODNICZE  zostało utworzone w roku 2009. Obecnie dostarczamy przemysłowe urządzenia SARBUZ Hurtownią i Dystrybutorom na terenie Polski, Czech, Ukrainy, Litwy i Białorusi, jako autoryzowany i wyłaczny przedstawiciel marki w Polsce. W swojej działalności skupiamy się na wysokiej jakości produktów i terminowości dostaw. Wiemy, że prawdziwa jakość jest niezbędna do wykonywania działalności gospodarczej. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że jedyną drogą do stabilizacji gospodarczej i osiągnięcia możliwości wzrostu, jest oferowanie produktów wysokiej jakości. Z tego powodu jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości produkty przeznaczone zarówno do użytku przemysłowego, jak również do sprzedaży detalicznej realizowanej przez siec autoryzowanych dystrybutorów i instalatorów.

Dlaczego TERM? 
  • Oferujemy najlepszy produkt na rynku międzynarodowym.
  • Nasze ceny są jasne, nie ma żadnych ukrytych kosztów.
  • Jasna i przejrzysta polityka rabatowa kreuje mozliwości osiągania duzych zysków.
  • Tworzymy dostępności produktów wysokiej jakości.
  • Magazyn w Długołęce o powierzchni 700m2 wraz z budyniekm magazynowo-biurowym w Mirkowie o powierzchni 300m2 zapewniają sprawną dystrybucję oferowanych produktów.
  • Rozumiemy naszych klientów, spełniamy konkretne życzenia i reagujemy konsekwentnie na nie.
  • Oferujemy zarówno produkty bezpośrednio z pozycji katalogowych jak i produkty wytworzone na specjalne zamówienie. 

Nasze podstawowe wartości: Nasze podstawowe wartości reprezentują kulturę handlową która określa Nasze codzienne czynności, ponieważ dążymy do osiągnięcia pozycji lidera w tej branży. Nasze wartości to: Profesjonalizm: Mamy wysoko wykwalifikowany i kompetentny zespół, aby zapewnić lokalną wiedzę i jakość naszych towarów. Integralność: Ważne jest, aby zapewnić najwyższy poziom standardów etycznych i zawodowych we wszystkich aspektach naszej działalności. Praca zespołowa: Obejmuje ducha pracy zespołowej w naszym Przedsiębiorstwie i prowadzi do budowania synergii w firmie. Zaufanie: Wartością jest aby utrzymać poufność wszystkich naszych informacji, klienta i partnera biznesowego w jakiejkolwiek formie i przez cały czas. Obsługa klienta: Zawsze dążymy do tego aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z naszych produktów. Kazdy klient obsługiwany jest od A do Z przez jedna osobe z działu sprzedaży. Oferta urzadzeń, dobór, sprzedaz i dostawa - wszystkich informacji z naszej strony dostarcza Klientowi Indywidualny Opiekun 24h/dobe 7 dni w tygodniu.
 
 
 
 

O nas

Firma Sarbuz od 1953 roku produkuje Lamelowe Wymienniki Ciepła dla przemysłu chłodniczego a 1974 Sarbuz produkuje parowniki, skraplacze, wymienniki glykolowe, dry-coolery. Sarbuz który posiada ogromną wiedzę i doświadczenie jako jedna z najstarszych firm w branży.

Kod QR