Informacje

Dystrybucja w Polsce
FIRMA allTERM jako wyłączny dystrybutor marki SARBUZ  w Polsce prowadzi dystrybucje w oparciu o magazyn centralny oraz AUTORYZOWANYCH Dystrybutorów na terenie Kraju. Naszym celem jest dostawa produktów dla klienta w jak najkrótszym czasie, dlatego zamówienia na terenie Kraju realizowane są  przez   Autoryzowanych Dystrybutorów lokalnych.
W zależności od produktu odbywa się z magazynu Dystrybutora w systemie  "door-door", "burta-burta" , magazynu centralnego, bądź dla towarów produkowanych na zamówienie bezpośrednio z fabryki SARBUZ.
Produkty marki SARBUZ są również dostępne u AUTORYZOWANYCH instalatorów. Tylko firmy posiadające wysoką wiedzę techniczna, doświadczenie w branży, oferują produkty marki SARBUZ klientom indywidualnym.

O nas

Firma Sarbuz od 1953 roku produkuje Lamelowe Wymienniki Ciepła dla przemysłu chłodniczego a 1974 Sarbuz produkuje parowniki, skraplacze, wymienniki glykolowe, dry-coolery. Sarbuz który posiada ogromną wiedzę i doświadczenie jako jedna z najstarszych firm w branży.

Kod QR