Kategorie/Filtry

Product Selection Program

Wejdź w profesjonalny program do wyboru produktu. Kliknij tutaj.

Chłodnice do trudnych środowisk NaCl/ACID

Chłodnice do zastosowania w środowiskach kwasowych.

Wymienniki chłodnicze bez względu na model w pewnych okolicznościach muszą stawić czoła środowiskom silnie zasadowym lub kwasowym. Sarbuz od dawna oferuje możliwość pokrycia bloku ochronna powłoką epoksydową która zwiększa odporność bloku na wpływ środowiska.

Od 2015roku Sarbuz oferuje również dla środowisk silnie kwasowych (chłodnie na padlinę, hodowla) bloki w wykonaniu kataforetycznym. Kataforeza jest obecnie najskuteczniejszym sposobem zabezpieczania antykorozyjnego bloku wymiennika przed środowiskiem kwasowym. Zabezpieczony zostaje cały wymiennik cieką równomierną powłoką. Malowanie elektroforetyczne polega na pokrywaniu przez naładowane elektrycznie cząsteczki farby przemieszczających się po liniach pola elektrycznego. Grubość powłoki jest zależna od zastosowanej wartości napięcia i waha się w przedziale od 10 do 50 mikronów.

Obudowa może być na życzenie wykonana ze stali kwasoodpornej dla każdego z typoszeregów.

O nas

Firma Sarbuz od 1953 roku produkuje Lamelowe Wymienniki Ciepła dla przemysłu chłodniczego a 1974 Sarbuz produkuje parowniki, skraplacze, wymienniki glykolowe, dry-coolery. Sarbuz który posiada ogromną wiedzę i doświadczenie jako jedna z najstarszych firm w branży.

Kod QR