O nas

Przedsiębiorstwo allTERM zostało utworzone w roku 2009. Obecnie dostarczamy przemysłowe urządzenia SARBUZ Hurtownią i Dystrybutorom na terenie Polski, Czech, Ukrainy, Litwy i Białorusi, jako autoryzowany i wyłaczny przedstawiciel marki w Polsce.
W swojej działalności skupiamy się na wysokiej jakości produktów i terminowości dostaw.
Wiemy, że prawdziwa jakość jest niezbędna do wykonywania działalności gospodarczej. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że jedyną drogą do stabilizacji gospodarczej i osiągnięcia możliwości wzrostu, jest oferowanie produktów wysokiej jakości. Z tego powodu jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości produkty przeznaczone zarówno do użytku przemysłowego, jak również do sprzedaży detalicznej realizowanej przez siec autoryzowanych dystrybutorów i instalatorów.

Dlaczego allTERM?

  • Oferujemy najlepszy produkt na rynku międzynarodowym.
  • Nasze ceny są jasne, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Jasna i przejrzysta polityka rabatowa kreuje mozliwości osiągania duzych zysków.
  • Tworzymy dostępności produktów wysokiej jakości. Magzyn w Długołęce o powierzchni 700m2 wraz z budyniekm magazynowo-biurowym w Mirkowie o powierzchni 300m2 zapewniają sprawną dystrybucję oferowanych produktów.
  • Rozumiemy naszych klientów, spełniamy konkretne życzenia i reagujemy konsekwentnie na nie. Oferujemy zarówno produkty bezpośrednio z pozycji katalogowych jak i produkty wytworzone na specjalne zamówienie.

Nasze podstawowe wartości:
Nasze podstawowe wartości reprezentują kulturę handlową która określa Nasze codzienne czynności, ponieważ dążymy do osiągnięcia pozycji lidera w tej branży. Nasze wartości to:
Profesjonalizm: Mamy wysoko wykwalifikowany i kompetentny zespół, aby zapewnić lokalną wiedzę i jakość naszych towarów.
Integralność: ważne jest, aby zapewnić najwyższy poziom standardów etycznych i zawodowych we wszystkich aspektach naszej działalności.
Praca zespołowa: obejmujemy ducha pracy zespołowej w naszym Przedsiębiorstwie i prowadzi  do budowania synergii w firmie.
Zaufanie: wartością jest aby utrzymać poufność wszystkich naszych informacji, klienta i partnera biznesowego w jakiejkolwiek formie i  przez cały czas.
Obsługa klienta: zawsze dążymy  do tego aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych produktów. Kazdy klient obsługiwany jest od A do Z przez jedna osobe z działu sprzedaży. Oferta urzadzeń, dobór, sprzedaz i dostawa - wszystkich informacji z naszej strony dostarcza Klientowi Indywidualny Opiekun 24h/dobe 7 dni w tygodniu.

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

O nas

Firma Sarbuz od 1953 roku produkuje Lamelowe Wymienniki Ciepła dla przemysłu chłodniczego a 1974 Sarbuz produkuje parowniki, skraplacze, wymienniki glykolowe, dry-coolery. Sarbuz który posiada ogromną wiedzę i doświadczenie jako jedna z najstarszych firm w branży.